A co říkají makléři, kteří už s námi spolupracují?

Jirka Pospíšil

realitní poradce
tel. 734 518 950

„Jako realitní makléř pracuji v tomto oboru již 5 let a v téhle době se jako drtivá většina snažím spolupracovat se seriózními partnery, současně s co nejnižšími provozními náklady na provoz své činnosti. Po kontaktování majitelem realitní agentury PRORADOST a představení podmínek spolupráce, jsem se po celkem krátké době a zvážení všech aspektů, rozhodl s touto společností spolupracovat. Od samotného začátku spolupráce musím zdůraznit přátelský přístup a skvělou podporu od vedení společnosti. Po prvním měsíci spolupráce, když mi přišla faktura za poskytnuté služby, jsem nevěřícně zíral, neboť skutečně jsem měl cca 1/3 náklady na svoji činnost než doposud. Což se mi mimochodem velmi líbí. Dále bych chtěl podotknout, že za dobu naší spolupráce od 1.6.2015 přibylo několik inzertních portálů. Dále několikrát měsíčně přijde z vedení společnosti oznámení o nějaké nové podpoře makléřům, či dobrá rada k činnosti, nebo nějaká motivační zpráva. Ač jsem tomu z počátku plně nevěřil, musím uznat, že vše funguje dle počátečního nastavení a dohodnutých podmínek. Několikráte jsem potřeboval od kolegů realitní agentury PRORADOST radu případně pomoc a té se mi vždy ihned k mé spokojenosti dostalo.

Jsem rád, že můžu být v tomto skvělém týmu.“

Anna Plagová

realitní poradkyně
tel. 777 465 459

„V realitách pracuji již 5 let. O tomto projektu jsem se dozvěděla od kolegů. S kolegyní, paní Suchánkovou, která jíž v PRORADOSTI nějakou dobu pracovala, jsem se sešla. Po vysvětlení podmínek spolupráce jsem ani vteřinu neváhala. Po krátkém čase jsem hned poznala, že spolupráce funguje opravdu skvěle a dokonale. Jsem naprosto celkově spokojena a doporučuji spolupráci s realitní agenturou PRORADOST. Protože lepší už nenajdete! PS. Ještě tam dodejte, že paní Crhounková je nejdokonalejší asistentka 🙂 a pan Julínek nemá chybu a bezkonkurenčně je jeden z nejlepších Vedoucích. Vážně:-))) „

Marie Suchánková

realitní poradkyně
tel. 775 306 775

„Jako realitní poradce pracuji již 8 let. Když jsem před rokem prvně hovořila s REALITY PRORADOST, kdy mi přednesli svoji nabídkou, tak jsem se tomu doslova vysmála a namlouvala si, že jsem spokojená. Po jistém čase jsem se sešla s makléřkou, která již v PRORADOSTI pracovala a ta mi potvrdila slova pana Julínka. Abych řekla pravdu, stále nemohu uvěřit, že takovýto projekt v této republice vůbec existuje a je možný, ale potvrzuji, že je to prostě tak. Spolupráce funguje skvěle jak s panem majitelem, tak s asistentkou, která je neuvěřitelně pružná. Jsou dána jasná pravidla a já, po letech nesmírné dřiny, jsem nyní opravdu spokojená. Konečně za sebou nevidím jenom práci, ale také podporu a finanční ohodnocení. O výši provize si rozhoduji sama, dle svého svědomí a vědomí a tak jsou spokojeny obě strany. Jsem hodně nedůvěřivý člověk a ve všem hledám nějaký háček, ale musím konstatovat, že po 3/4 roku spolupráce jsem žádný nenašla a všem mohu jen doporučit. Udělejte krok správným směrem, já jsem svoji cestu již našla….“

Ivana Kočí

realitní poradkyně
tel. 775 448 188

„V realitách pracuji více jak 15 let. Nabídku REALITY PRORADOST jsem si vyslechla, ale jako plno nabídek se zdála neuvěřitelná, ba přímo úsměvná… Několikrát jsme se sešli, vždy zodpověděli všechny mé dotazy a vyvrátili veškeré pochybnosti. Nutností je samostatná práce, ale jinak projekt nemá konkurenci. Nyní po určité době mohu zkonstatovat, že platí vše, na čem jsme se domluvili. Platí smluvená dokonalá inzerce, kolegiální nesobecký přístup a přátelské motivující prostředí. Já jsem v reality PRORADOST našla to, co jsem hledala…“

Dušan Kmeť

realitní poradce
tel. 607 731 227

“Spolupráce se společností Reality PRORADOST mi jasně ukázala správný směr v mém podnikání. V rámci této spolupráce mám plnou osobní odpovědnost za celý obchodní případ od začátku do konce. Stejně tak za to náleží plná míra zisku pouze mně. Tento způsob práce mě osobně přináší další velmi důležitou přidanou hodnotu v tom, že si s klienty vytvářím o hodně širší osobní vztah a podaří se mi získat kvalitní referenci i doporučení. To je minimálně polovina příštího zisku.

Monika Horňáková

realitní poradkyně
tel. 731 543 669

“Když jsem se s PRORADOSTÍ poprvé setkala a poslechla jsem si jejich nabídku, hledala jsem kde je háček. Podmínky, které pro makléře vytvořili, jsou zcela bezkonkurenční. Dnes s nimi již nějakou dobu spolupracuji a můžu potvrdit, že co řeknou, to platí. Jinými slovy háček jsem neobjevila. Pokud jste samostatný makléř, není o čem přemýšlet. V této společnosti můžete opravdu pracovat pro radost.”

Krystýna Manová

realitní poradkyně
tel. 775 169 672

“Realitní agentura PRORADOST je správnou volbou pro ty, kteří chtějí pracovat na realitním trhu úspěšně, samostatně, nezávisle a s radostí ze spokojených klientů a zároveň sebe a svojí rodiny. Realitní agentura PRORADOST a jejich kancelář je pro mě velkou oporou a silným zázemím za mými zády a je pouze na mě, jak dokážu využít příležitosti, která se mi tímto nabízí. Jsem ráda, že jsem se do projektu zapojila a jsem jeho součástí.”

Ing. Vincencia Kaděrová

realitní poradkyně
tel. 724 103 472

“Projekt Reality PRORADOST se mi zdá být velmi zdařilý. Kladně hodnotím hlavně fakt, že jde o projekt, který opravdu není založena na vykořisťování makléřů. Platí se pouze nízký měsíční poplatek a náklady, které jsou nutné při prodeji. A dál nemůžu opomenout ani skutečnost, že se jedná o projekt, který je schopný velmi dobře konkurovat projektům dovezeným do České republiky ze zahraničí.

V realitách pracuji od roku 1992 a do projektu jsem se zapojila 1.6.2015. Zatím jsem nepřišla na žádná negativa, a nic, co bych hodnotila záporně. Spíše se mi potvrzuje, že vstoupit do systému a přijmout filozofii PRORADOST, byla správná volba. Ukáže se zde makléřova schopnost, šikovnost a snaha pracovat, která je finančně doceněna.”

Michaela Koryčánková

realitní poradkyně
tel. 778 441 295

“Když mně poprvé Roman Julínek oslovil, pracovala jsem krátce v jedné realitní kanceláři a nechtěla jsem slyšet jiné pracovní nabídky, neb jsem si myslela, že to co mám, je to pravé a neměnné. Roman se ale mým odmítnutím nenechal odradit a v průběhu dalšího roku mne ještě 3x oslovil. Ale vždy slyšel zase mé odmítnutí.Po čase jsem zjistila, že má loajalita k firmě dostává na frak, a proto, když se Roman znovu po nějaké době ozval, neváhala jsem se s ním sejít a konečně si vyslechnout jeho nabídku. A byla jsem tak překvapena, že jsem tomu nemohla ani uvěřit. To všechno, co mi nabízí, může být opravdu reálné a hmatatelné? Tentokrát už neslyšel odmítnutí. Naskočila jsem do jeho letícího vlaku PRORADOST a našla jsem zde konečně to, co jsem hledala. Děkuji tedy mnohokráte Romanu Julínkovi, že se nenechal odradit mým odmítavým postojem a vydržel. Díky jeho vytrvalosti mám nyní skvělou práci, která mne plně uspokojuje a splňuje veškeré mé očekávání: otevřenost a vstřícnost pro mou kreativitu a samostatnost, finančníhodnocení a neskutečnou lidskou obětavost. Jsem šťastná. Roman mi ukázal, že realitní svět není jen o plnění tabulek a vytyčených cílů nadřízených manažerů a ambiciózních šéfů a ředitelů. A hlavně, že i naši klienti mají radost z PRORADOST.”

Michal Krystýnek

realitní poradce
tel. 777 936 353

“O Romanu Julínkovi jsem si nejdřív myslel, že chce jednoduše zbohatnout, potom, že je naivní a nakonec, že je blázen. Přesto jsem se v určité fázi odhodlal vstoupit do jeho projektu, protože nabízel to, co mi žádná jiná realitka logicky nabídnout nemohla: svobodu a zároveň maximální ohodnocení. Za velmi krátkou dobu mě svým lidským přístupem přesvědčil o tom, že jednoduše zbohatnout nepotřebuje a naivní on ani jeho projekt není. Díky koncepci projektu Makléřům Proradost jsem pánem svého času, ke klientům mohu přistupovat se svým nejlepším svědomím a nejsem nucený používat postupy, které jsou mi proti srsti. Ze své zkušenosti můžu říct, že to je přesně to, co jsem si na začátku od práce v realitní branži sliboval. Za to Romanovi velmi děkuji, protože jeho přístup a systém jsou opravdu výjimečné. Sice si pořád myslím, že je blázen, ale v tom nejlepším a nejlidštějším smyslu slova…”

Renata Darmovzalová

realitní poradkyně
tel. 601 200 805

“V realitách pracuji již více než 10 let. Za svou praxi jsem se setkala jak s přístupem velkých realitních kanceláří, tak malých. Ve většině realitních kanceláří je ale nutné, aby se makléř řídil pravidly, které mi připomínají spíše zaměstnanecký vztah než samostatně výdělečnou osobu. Myslím si, že lidé, kteří pracují jako realitní makléři, se rádi cítí svobodně, a pak dělají tuto práci s chutí. Proto mě okamžitě oslovila nabídka Romana Julínka. Projekt tohoto typu je v realitách jediný a jedinečný. Je skvělé nemuset pracovat pod tlakem manažerů a nadřízených. A právě fakt, že jsou makléři u jiných společností nuceni pracovat takovýmto způsobem, je někdy žene k jednání, které nemusí být pro klienty příjemné a mnohdy je proti srsti i samotným makléřům. Pro mě je totiž podstatné, aby byl klient spokojený. A když je klient spokojený, vrátí se nebo doporučí mé služby své rodině, přátelům a známým… Ano, pracovat v klidu a za podmínek, které tento projekt umožňuje je pro mě moc důležité. Pak můžu být naprosto spokojená i já a ještě k tomu se 100% provizí z každého obchodu. Všem makléřům vřele doporučuji, aby se nebáli spolupráce s Realitní agenturou PRORADOST.”

 

Jana Vašťáková

realitní poradkyně
tel. 777 250 800

“Když mě oslovil pan Roman Julínek se svou nabídkou, myslela jsem si, že žertuje. Po vyslechnutí jeho nabídky následovala otázka: „A z čeho ta realitka žije?“ Po nějakém čase spolupráce, se však ukázalo, že Romanovi jde hlavně o to, aby v realitní agentuře žili zejména makléři.

Potvrdil se jeho osobitý, nesobecký a přátelský přístup ke každému z nás. Je otevřený jakémukoliv návrhu z naší strany a snaží se nám maximálně vyhovět.

Nemohu opomenout ani skvělý, rychlý a ochotný servis od naší asistentky. Šikovný makléř má ke své práci vše co potřebuje za minimální náklady. Název společnosti přesně vystihuje spolupráci v naší Realitní agentuře – PRORADOST.”

 

Richard Huťka

realitní poradce
tel. 734 518 955

“Roman Julínek mi jednou zavolal, aby mi představil a následně na schůzce popsal svůj projekt. Zdál se mi až moc dobrý, proto jsem mu nevěřil. Celý další rok jsem průběžně kontaktoval bývalou kolegyni, která už s Romanem Julínkem spolupracovala a ověřoval si fakta, zda všechno, co v realitní agentuře PRORADOST slibují, také plní – kolegyně byla a stále je nadšená. Napříště jsem Romana požádal o schůzku já sám. Dnes jsem moc rád, že mi ukázal nové možnosti, kdy makléř ‚za pár peněz‘ dostane k dispozici realitní systém k samostatnému podnikání, které přináší pěknou odměnu a nenutí makléře k chování, které je mu proti srsti. Roman je příjemný a v Břeclavi má také skvělou pravou ruku Miladu Crhounkovou, která mi vždy ochotně poradila, nejen v začátcích. Výborná komunikace, skvěle rozjetá realitní agentura.”

Jitka Jedličková

realitní poradkyně
tel. 608 713 632

“Z realitní kanceláře, se kterou jsem ukončila činnost, jež se podobala zaměstnaneckému poměru, jsem odcházela znechucená, unavená, bez vyplacených provizí a se zhoršujícími se zdravotními problémy. Rozhodla jsem si dát pauzu na zotavenou a přemýšlela, jestli se k realitám vrátit. Pan Julínek mě poprvé oslovil, ještě když jsem pracovala v RK. Název agentury mě velmi zaujal. PRORADOST zní skvěle. Pan Julínek mi jeho projekt několikrát vysvětloval do telefonu, potom i u kávy. Nevěřila jsem, že může být někdo tak velkorysý. V té době jsem, ale měla jiné starosti a on mi čas od času zavolal a upřímně mě podpořil. Moc mu za to děkuji a také za to, že vytrval a já jsem nyní součástí jeho jedinečného projektu. Velké díky asistentce za její práci, flexibilitu a lidský přístup. DOPORUČUJI tento projekt všem, co chtějí být finančně velmi dobře ohodnoceni a chtějí poctivě pracovat pro radost sobě i svým klientům.”

 

 

Ing. Milan Šubrt

realitní poradce
tel. 608 961 825

“ Reality PRORADOST, to je ta největší a nejlepší možnost pro realitního makléře, který v realitách začal nedávno, už se seznámil s realitní praxí, získal nějaké zkušenosti a věří si, že už může pracovat zcela samostatně. Nemusí tak už dál živit manažery a majitele realitek, tady má celou provizi z obchodu plně pod kontrolou a sám se rozhoduje, co z ní uhradí, jaké jsou jeho náklady. Ale úplně ty stejné podmínky platí i pro „zkušené mazáky“, kteří už jsou v realitách deset, patnáct, dvacet nebo i více let. Tohle je věc, které si cením nejvíc a která mě přiměla spojit své síly s agenturou. A kdo nevěří, ať to zkusí. Když už se makléř rozhodne udělat ten krok, že se osamostatní, tak nemusí řešit řadu provozních věcí jako jsou advokáti, software, kde a kolik bude stát inzerce atd. Agentura má pro svoje partnery připravené všechno, co makléř potřebuje k práci, propracovaný software, zázemí, přítele na telefonu, reklamní věci atd., tak jaké jsou nevýhody? V podstatě tou největší a jedinou je ta, kterou si každý nosí na krku. A navíc v té hlavě je pořád spousta otázek proč. Zkrátka zde nejsou žádní manažeři, kteří by s makléřem řešili, kolik toho udělal nebo neudělal a proč, kolik toho udělá a taky ho honili, aby dělal. Tady má možnost každý být sám sobě šéfem a motivátorem a svobodně se rozhodovat, co, kdy a jak bude dělat. Já mám rád čísla, tabulky a grafy. Tady jsou dopředu přesně daná pravidla hry, která se v průběhu nemění. To všechno je fajn, ale… Vybavujete si Zdeňka Svěráka ve filmu Vratné lahve, jak na začátku jako tzv. ždímák své nadřízené v ředitelně říkal, „já už tady nejsem rád“ ? Tohle se tu asi nikdy nestane díky velmi vstřícnému přístupu Romana a Miládky. Navíc Roman je příznivec všech nových postupů a inovací a dbá na to, aby firma byla moderní a podmínky pro makléře co nejvíce komfortní. Za to oběma patří můj dík. ”

Hana Matůšková

realitní poradkyně

tel. 731 955 287

“ Pracuji v realitách již 6 let, tato práce mne baví a dá se říci, že i naplňuje. Dlouho jsem pracovala v realitní kanceláři, kde jsem svou praxí nabírala zkušenosti v tomto oboru a bavilo mne to víc a víc. Díky velmi nízkým provizím jsem se musela dost ohánět, aby moje odměna za odvedenou práci pokryla veškeré běžné měsíční náklady. Slyšela jsem z více stran, kde a jaké jsou u jiných realitních kancelářích výšky provizí, ale vzhledem k tomu, že jsme byly dobrý kolektiv, tak jsem o změně neuvažovala. Zlom přišel, kdy nám z toho doslova mála ještě vzali kousek s odůvodněním, že pracujeme výborně, ale bohužel firma neprosperuje. Nedokázala jsem pochopit, proč po několika letech skvěle odvedené práce jsem místo nějakého uznání ohodnocena tím, že budu mít ještě míň… V tu chvíli se objevil Roman Julínek, obrovský sympaťák, optimista a pro mne zároveň bůh co mi spadl z nebe. Sjednali jsme schůzku a já koukala a kroutila hlavou, že to není možné a nejdříve nevěřila. Schůzky jsme měli ještě další dvě a potom jsme si plácli. I když jsem se nejdříve bála, dnes už vím, že nebylo čeho. To, co mi pan Julínek nabídl, tím myslím servis, služby i zázemí, vše funguje na 100% a k tomu ještě přátelské a férové jednání. Jsem velmi ráda, že jsem tento krok podstoupila. Dělám práci, kterou mám velmi ráda, jinými slovy, konečně pracuji PRORADOST. ”

 

 

Petr Růžička

realitní poradce
tel. 608 011 408

“V makléřské branži se pohybuji pátým rokem a už jsem něco poznal. Vím, jak pracuje větší firma, že se snaží dávat makléřům plnou péči. Ale samozřejmě vždy něco za něco – je to na úkor nižší provize a to neúměrně. U malých realitek kolikrát zase chybí zázemí a podpora internetové inzerce, která je v dnešní době stěžejní. Proto mě zaujala nabídka Reality PRORADOST. I když jsem déle rozmýšlel a hledal v tom „háček“, nakonec rozhodla volnost v podnikání,samostatně stanovená výška provize, široká internetová inzerce a solidní jednání.Po téměř roce spolupráce s Reality PRORADOST jsem se přesvědčil, že vše, co Reality PRORADOST slíbí, to dodrží.”

Ing. Alois Liškutín

realitní poradce
tel. 603 203 836

“Na realitním trhu jsem začal před čtyřmi roky jako odhadce. A protože odhady nemovitostí jdou ruku v ruce s jejich prodejem, rozhodl jsem se získat obchodní zkušenosti u jedné známé realitní kanceláře. Ta byla jako jedna z mála ochotna akceptovat mou paralelní samostatnou činnost odhadce. Nabyté zkušenosti však byly vykoupeny nesmyslně vysokou finanční spoluúčastí realitní kanceláře na obchodních případech. Proto jsem již silně uvažoval o založení vlastní RK. V té době mě oslovila Reality PRORADOST, která mi nabídla skvělé řešení v podobě skloubení know-how realitní kanceláře PRORADOST s naprostou volností samostatného podnikání. Prodej nemovitostí tak pro mě nabyl jiného rozměru, je zkrátka PRORADOST.”

Jitka Konečná

realitní poradkyně
tel. 602 676 406

“ Než jsem přijala nabídku Reality PRORADOST, stát se součástí jejich společnosti, pracovala jsem již několik let v realitách a proto vím, že podmínky jaké vytváří svým realitním poradcům jsou mimořádné. Profesionální a přitom přátelská atmosféra, která panuje v PRORADOSTi, dává každému z nás dostatek prostoru pracovat i radovat se podle svých představ. ”